Sipariş ve Teslimat

-Kargo Ücreti Ne Kadar?

  Kargolarımız Türkiye'nin her iline Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. 200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir. 200 TL altındaki siparişlerde ise bulunduğunuz ilin sınırlarına göre kargo ücreti değişiklik göstermektedir. Belirlenmiş olan bazı kampanyalı ürünlerde sipariş vermiş olduğunuz ürün 200 TL üzerinde daha olsa "Bu üründe kargo alıcıya aittir." ibaresi yazılı olduğu taktirde kargo ücreti alıcıya aittir.

-Siparişim ne zaman gönderilecek?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. gulistanbebe.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. gulistanbebe.com' da yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı gulistanbebe.com firması sorumlu tutulamaz. Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

-Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı Yurtiçi Kargo tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Sipariş Takibi' bölümünden yapabilirsiniz.

-Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' bölümünden takip edebilirsiniz.

Teslimat ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için
[email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.