Hakkımızda

Gülistan Bebe-Çeyiz-Ev Tekstil,  7 Yıldır annelerin güven oyunu alarak sizlere hizmet sunuyor. Bebeği olan ailelerin,evlilik çağında olan siz değerli müşterilerimizin ev tekstilinde ve bebek ürünlerinde ihtiyaç duyduklarında yanında olmak amacı ile Aydın’da kurulmuştur. Tabi ki yalnızca Aydın ile sınırlı kalmak koyduğumuz büyük hedefler için yetersiz olacaktı. Hizmetimizi Türkiye’deki bütün ailelere ulaştırmak amacı ile gulistanbebe.com’u kurduk. Bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen, bebek büyüten, çeyiz ve ev tekstiliyle ilgili çok çeşitli ürünlere ihtiyaç duyan herkesin hizmet ve yardım beklentilerini en kısa sürede ve en doğru ekonomik şekilde çözüme ulaştırmak en büyük gayemizdir. Gerek mağaza personelimiz, gerekse online satış personelimiz, sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir alışveriş ortamı sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanında, gulistanbebe.com güvenli ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik altyapıya sahiptir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde karşılıklı güven olmazsa olmazdır. Bu nedenle, sitemizin güvenliliğini vurgularken, mağaza fotoğraflarımızı da paylaşıyoruz ki, aklınızda bir şüphe kalmasın. Fotoğraflar için tıklayın... 


Web sitemiz haricinde bizlere Facebook, Twitter, Google Plus ve Pinterest' ten ulaşabilirsiniz. Bu kanallar aracılığıyla tüm indirim ve kampanyalardan, size özel seçilmiş ürünlerden haberdar olabilir, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Her türlü görüşünüz personelimiz tarafından anında değerlendirilir, tarafınıza dönüş yapılır.


Çeyiz, ev tekstili ve bebe ürünlerinde güvenli ve en hızlı alışveriş için Gülistan'ı tercih edebilirsiniz.